Skandal u crnoj gori! Fudbaleri Zete napustili teren u 80. minutu nakon što je sudija isključio i trećeg igrača gostiju!

Sportal blic 17.10.2020  |  M.D.S.

Derbi meč 9. kola crnogorskog prvenstva između fudbalera Budućnosti i Zete iz Golubovaca nije završen jer su gosti, nezadovoljni suđenjem, napustili teren u 80. minutu.

Rezultat je pri prekidu bio 1:0 u korist Budućnosti, a gol je postigao Božović iz penala u 75. minutu. Gosti su još u prvom poluvremenu ostali bez Kalezića, koji je isključen u 41. minutu, potom bez Simovića (73), da bi nervoza kulminirala u 79. minutu - kada je sudija Nikola Dabanović isključio i trećeg igrača Zete, Krstovića. Budućnost je trenutno treća na tabeli, sa dve utakmice manje i tri poena manje od lidera, FK Podgorice. Zeta je šesta, a za liderom