Povezane vesti

“Znam crnogorski jezik, sudija mi rekao ‘j….. te crnac'”

“Znam crnogorski jezik, sudija mi rekao ‘j….. te crnac'”

Nova 18.10.2020
Alfons Sopo, kamerunski fudbaler koji nastupa za crnogorsku Zetu, rekao je da je bio žrtva rasizma. On je bio akter utakmice protiv Budućnosti koja nije završena jer je njegova ekipa napustila teren u 80. minutu. Meč su obeležili crveni kartoni za… »
Kamerunac optužio dabanovića za rasizam: Znam crnogorski jezik, sudija mi rekao „j….. te crnac“

Kamerunac optužio dabanovića za rasizam: Znam crnogorski jezik, sudija mi rekao „j….. te crnac“

Večernje novosti 18.10.2020
ALFONS Sopo, kamerunski fudbaler koji nastupa za crnogorsku Zetu, rekao je da je bio žrtva rasizma. On je bio akter utakmice protiv Budućnosti koja nije završena jer je njegova ekipa napustila teren u 80. minutu. Meč su obeležili crveni kartoni za… »
Skandal u Crnoj Gori – Zeta napustila meč protiv Budućnosti

Skandal u Crnoj Gori – Zeta napustila meč protiv Budućnosti

Nova 18.10.2020
Derbi utakmica između podgoričke Budućnosti i Zete koja je igrana u okviru Prve crnogorske lige nije završena. U 80. minutu su gosti odlučili da napuste teren i da se ne vrate kako bi ona bila okončana po pravilima. Podgoričani su do prednosti… »
Skandal u crnoj gori! Fudbaleri Zete napustili teren u 80. minutu nakon što je sudija isključio i trećeg igrača gostiju!

Skandal u crnoj gori! Fudbaleri Zete napustili teren u 80. minutu nakon što je sudija isključio i trećeg igrača gostiju!

Sportal blic 17.10.2020
Derbi meč 9. kola crnogorskog prvenstva između fudbalera Budućnosti i Zete iz Golubovaca nije završen jer su gosti, nezadovoljni suđenjem, napustili teren u 80. minutu. Rezultat je pri prekidu bio 1:0 u korist Budućnosti, a gol je postigao Božović… »

Vesti dana »