Rašford „utišao“ Park prinčeva u 87. minutu, Lacio slavio protiv Milionera, Barsa demolirala Ferencvaroš (VIDEO)

Vesti online 20.10.2020

Fudbaleri Barselona ubedljivom pobedom protiv Ferencvaroša od 5:1 otvorili su novu sezonu u Ligi šampiona, Lacio je povratak u elitno takmičenje obeležio trijumfom protiv Borusije iz Dortmunda od 3:1, dok je Mančester junajted ponovo, kao u osmini finala pre dve godine, slavio protiv Pari Sen Žermena u Parizu sa 2:1.

Ponovo je Mančester junajted bio koban po Pari Sen Žermen, baš kao i u martu prošle godine. Bruno Fernandeš je doneo prednost gostima golom sa penala. Prvobitno je Portugalac promašio jedanaesterac, ali je udarac bio ponovljen zbog toga što je ,,prestupio“ Kejlor Navas i na taj način mu odbranio šut. Fernandeš je ponovoio izvođenje penala i gađao u istu stranu, ali je Navas ovog puta krenuo u suprotnu. Bilo je prilika na obe strane. Junajted je svoju šansu jurio iz