Pozitivan još jedan Leskovčanin u Jablaničkom okrugu minule sedmice osmoro pozitivnih na koronu
Večernje novosti 23.10.2020 | I.M.
![Pozitivan još jedan Leskovčanin u Jablaničkom okrugu minule sedmice osmoro pozitivnih na koronu](https://nstatic.net/img/logo/s/vecernje-novosti.png)
MEĐU 35 rezultata koji su, u poslednja 24 časa, stigli u leskovački Zavod za javno zdravlje (ZZJZ) pozitivan nalaz na infekciju virusom korona ima još jedan Leskovčanin.
U odnosu na ukupan broj pristiglih rezultata u ovom gradu je uzorkovano 30 pacijenata, a infekcija je potvrđena kod jedne nezaposlene osobe. Leskovački ZZJZ je saopštio da se, iz laboratorije „Vatreno oko“ u Nišu, očekuje još 30 rezultata za osobe koje su uzorkovane na teritoriji Jablaničkog okruga. Sa područja ovog okruga u proteklih sedam dana prisustvo virusa je laboratorijski potvrđeno kod osam od 172 testirane osobe. Od tog broja u Leskovcu je uzorkovano 130,