Mitrović i milivojević u srpskom derbiju Premijer lige: Kristal Palas grabi ka Evropi, a Mitrov Fulam na dnu!

Sportal blic 24.10.2020

se nadao da će crna serija Fulama prestati kada u goste dođe sa Kristal Palasom, ali su gosti odneli ceo plen (1:2) a domaćina zakucali na dno Premijer lige.

Junak meča bio je , koji se asistencijom i golom pobrinuo za nedostižnu prednost gostiju. Najpre je u 8. minutu idealno uposlio Ridevalda koji se savršeno ubacio kroz odbranu dmaćih, a onda je i sam postigao pogodak, i to u 64. minutu, našavši se kod leve stative u pravo vreme, prilikom niskog centaršuta Batsšuaija. je u 88. minutu ostao bez isključenog Kamare, da bi sa igračem manje u petom minutu sudijske nadoknade vremena preko fantastičnog šuta Kejrnija sa 25