Poluvreme U Beogradu: Cedevita ima malu prednost protiv Partizana nakon dve četvrtine

Hot sport 25.10.2020  |  Dimitrije Nišavić

Zanimljiva utakmica u Beogradu! Na programu je trenutno jedan od najzanimljivijih duela 4. kola ABA lige.

Partizan je kao domaćin dočekao ekipu Cedevita Olimpije u Beogradu. Na poluvreme se otišlo rezultatom 38:40 u korist gostujuće ekipe. Najefikasniji u redovima ekipe koju sa klupe predvodi Vlado Šćepanović je Miler Mekintajer sa šest poena i dve asistencije. Isti poenterski učinak zabeležio je i kapiten tima Novica Veličković. PROČITAJTE JOŠ: BUDUĆNOST SAVLADALA FMP U DRAMATIČNOJ ZAVRŠNICI: Fenomenalna partija Nenadića i Kobsa! U ekipi iz glavnog grada Slovenije