Da li su se Svrake ogrešile o njega? Posle dve sezone u Čempionšipu i 1.010 dana razmaka Džejkob Marfi dao gol u Premijer ligi (video)

Mozzart sport 25.10.2020
Da li su se Svrake ogrešile o njega? Posle dve sezone u Čempionšipu i 1.010 dana razmaka Džejkob Marfi dao gol u Premijer…

Vezista Njukasla doneo bod svom timu na Molinou i poništio efektan pogodak Raula Himeneza - 1:1

Njukasl večeras slavi Džejkoba Marfija, igrača o kojeg su se možda i ogrešili na Sent Džejms Parku proteklih godina. Ovaj vezista je efektnim pogotkom iz slobodnog udarca doneo bod svom timu u 89. minutu utakmice protiv Vulverhemptona na Molinou i tako poništio vrlo atraktivan pogodak Raula Himeneza devet minuta pre toga - 1:1 (0:0). Marfi je u Njukasl stigao još u julu 2017. godine iz Noriča za 11.300.000 evra. U prvoj sezoni je zabeležio 25 nastupa za Svrake u