Srušena serija Žigićevog tima: Posle 372 minuta Proleter primio gol na Karađorđu

Mozzart sport 25.10.2020

Voždovac odneo bod iz Novog Sada (1:1), uzbudljivo u Šapcu gde je Mačva poražena od Napretka, uz prvo slavlje Gorana Stevanovića na klupi Kruševljana (2:1)

Sve je bilo spremno za novu seriju hvalospeva na račun Proletera iz Novog Sada, ali je tu idiličnu sliku o ekipi Branka Žigića za tren oka srušio golobradi napadač Voždovca Dragan Stoisavljević (16) svojim prvim pogotkom u ovoj sezoni - 1:1 (1:0). Proleteru je ovo prvi primljeni gol na Karađorđu još od 21. avgusta ili tačno 372 minuta igre, kada je strelac pobedonosnog gola za Crvenu zvezdu u 77. minutu bio Mohamed el Fardu Ben. Nakon toga u Novom Sadu su gostovali