Bajern osvojio Moskvu: Nikolićeva Lokomotiva se propisno ispromašivala, Inter i Šahtjor odigrali bez golova

Vesti online 27.10.2020

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su na gostovanju u Moskvi domaću Lokomotivu sa 2:1 u meču 2. kola Lige šampiona.

Od samog starta meča Lokomotiva je odlično počela i nametnula svoj ritam favorizovanom rivalu i aktuelnom prvaku. Ipak, posle neiskorišćenih uvodnih prilika, usledila je kazna, pa je posle odlične akcije, i asistencije Pavara, Gorecka u 13. minutu pogodio mrežu za 1:0. Do kraja poluvremena promene rezultata nije bilo. U nastavku, posle nešto mirnijeg početka, Lokomotiva se prvo odlično branila, da bi potom pojačala ritam, počela da stvara šanse i u 70. minutu preko