Šok za šokom: U Beču! Nastavlja se potop favorita, Novaku put do titule očišćen - ispao njegov najveći protivnik i miljenik publike!

Sportal blic 30.10.2020  |  M.D.S.
Šok za šokom: U Beču! Nastavlja se potop favorita, Novaku put do titule očišćen - ispao njegov najveći protivnik i…

zaustavljen je u četvrtfinalu turnira u Beču, pošto ga je u dva seta pobedio Andrej Rubljov – 7:6 (5), 6:2.

Ključan je bio prvi set u kojem nismo videli brejk, te je odlučen u taj-brejku. I tamo su teniseri bili sigurni na svom servisu, međutim Tim je u desetom poenu popustio i Rus je došao do mini brejka. Rubljov je bio siguran na svom servisu i rezultatom 7:5 u 13. gemu dolazi do vođstva. Igra domaćeg takmičara potpuno se raspala u drugom setu i to zbog povrede stopala. Tim je izgledao jako loše, mučio se i Rubljov je to iskoristio, te sa 6:1 došao do pobede i plasmana