Prekinut sjajan niz: Veljko Paunović i Reding doživeli prvi poraz u Čempionšipu! (video)

Hot sport 31.10.2020  |  Vladimir Andonov

Veljko Paunović doživeo je prvi poraz na klupi Redinga u novoj sezoni engleskog Čempionšipa.

On je na gostovanju Koventriju u okviru 9, kola izgubio sa 3:2 (1:0), ali će i dalje ostati na prvom mestu na tabeli. Reding ima 22 boda, čak šest više od Bornmuta uz utakmicu više. Paunovićev tim je na ovom meču primio čak tri gola, koliko u svih prethodnih osam utakmica Čempionšipa. Jedini gol u prvom poluvremenu dao je Gustavo Hamer za domaće u 23. minutu. Reding je izjednačio u 66. kada je mrežu pogodio najbolji strelac Žoao Lukas. Ipak, Paunovićev tim je