Premijer liga: Vokerov gol za minimalac Sitija, Šefild junajted i dalje na jednom bodu! (video)

Hot sport 31.10.2020  |  Vladimir Andonov

Fudbaleri Mančester sitija slavili su kao gosti protiv Šefild junajteda rezulzatom 1:0, u okviru 7. kola Premijer lige.

Pogodak vredan tri boda postigao je u 28. minutu Kajl Voker. On je mrežu golmana domaćih Remsdejla pogodio sa nekih dvadesetak metara, preciznim udarcem. Pre toga, sjajnu solo akciju izveo je Rahim Sterling, a loptu Vokeru dodao je Kevin de Brujne. ‘Građani’ su do trijumf stigli apsolutno zasluženo, a pored Vokerovog, mogli su da daju još nekoliko golova. U prvom poluvremenu šanse su propustili Ajmerik Laport i Feran Tores, dok je u drugom Rijad Mahrez iz