Ubedljiva pobeda Naise u derbiju kola, niške rukometašice preuzele lidersku poziciju

Južne vesti 31.10.2020  |  Ljubica Jocić Južne vesti

Nastavila je niška Naisa seriju pobeda, a četvrtu zaredom u Superligi zabeležila je u četvrtom kolu u trijumfu nad Bekamentom iz Aranđelovca rezultatom 30:19 (14:10).

Serijom 7:0 sredinom drugog poluvremena Nišlijke su prelomile utakmicu i upisale novi trijumf za prvo mesto na tabeli. Sjajnom igrom u napadu i sigurnom odbranom, niška Naisa je upisala novi trijumf, a ovaj, četvrti u nizu, doneo im je prvo mesto na tabeli sa 8 bodova. Isti broj bodova ima i Jagodina, ali i lošiju gol-razliku. Naisa je od starta pokazala rešenost da bodovi ostani u Nišu, a u trećem minutu vodila je sa 2:0. Polako, ali sigurno, niška ekipa je