Liga šampiona: Bajern gubio, pa se naljutio! Bavarci u finišu demolirali Salzburg i došli do novog trijumfa! (video)

Hot sport 03.11.2020  |  Vladimir Andonov

Bajern Minhen je savladao Salcburg rezultatom 6:2 na gostovanju u okviru trećeg kola Grupe A Lige šampiona.

Austrijska ekipa bila je blizu boda, pošto je sve do 79. minuta bilo nerešeno, a onda je usledio neverovatan blickrig Bavaraca i četiri pogotka u samom finišu. Salzburg je odlično otvorio meč i već u četvrtom minutu došao do prednosti preko Beriše. On je iskoristio odbijenu loptu i snažnim udarcem savladao Nojera. Bajern nije dugo čekao da dođe do izjednačenja, pa je naredni gol pao već u 21. minutu. Jedanaesterac koji je iznudio Miler iskoristio je Levandovski.