Siti i Porto ubedljivi, Ranđelović igrao od starta, Grujić ušao sa klupe, Radonjić van protokola

Sportski žurnal 03.11.2020

Trener Olimpijakosa zamenio je Lazara Ranđelovića na startu drugog poluvremena, Marko Grujić u igru ušao u 89. minutu za Porto, Nemanja Radonjić nije bio u tim Marselja na gostovanju u Portugaliji

Igrači Mančester sitija pobedili su na svom terenu Olimpijakos sa 3:0, u utakmici trećeg kola C grupe u Ligi šampiona. Mančester siti je poveo u 12. minutu golom Ferana Toresa na dodavanje Kevina De Brujnea, a dva gola prednosti doneo je Gabrijel Žezus golom u 81. minutu. Konačan rezultat postavio je Žoao Kanselo golom u 90. minutu. U drugoj utakmici u toj grupi, fudbaleri Porta pobedili su kao domaćini Marsej sa 3:0. Porto je poveo u četvrtom minutu golom Muse