U stilu NBA ekipe: Rusi ubacili 71 poen u prvom poluvremenu, a onda brojali do 114!

Hot sport 04.11.2020  |  Dimitrije Nišavić

Do ‘stotke’ u trećoj četvrtini falilo samo pet poena! Fenomenalna partija ekipe Lokomotive iz Kubana.

Na gostovanju u Belgiji, savladali su domaći Antverp rezultatom 94:114. Nakon 20 minuta igre tim iz Rusije je vodio rezultatom 39:71. Ovakva situacija se zaista retko viđA u Evropi. Efikasnost Lokomotive se može porediti sa ekipama iz NBA lige. PROČITAJTE JOŠ: SENZACIJA U LIGI ŠAMPIONA: Reprezentativac Bosne i Hercegovine ‘presudio’ Mančesteru! U Rusiji pogodak poništen u nadoknadi vremena! Najefikasniji igrač u redovima pobednika bio je Vilijams. Amerikanac je