Nije čekao ni da odu u svlačionicu: Trener Tenerifa imao svašta da kaže igračima posle očajnog poluvremena

Večernje novosti 05.11.2020  |  Novosti online

KOŠARKAŠI Tenerifa ubedljivo su poraženi od Dinamo Sasarija sa 92:72. Razočaran posle ovakvog ishoda bio je trener španske ekipe Ćus Vidoreta.

Posle dobrog prvog poluvremena, u drugom su gosti odigrali veoma lošu utakmicu. Tenerife je nakon 20 minuta košarke imalo prednost od 38:47, ali je neobjašnjivo kako se desio veliki pad u trećoj četvrtini. Taj deo igre je tim iz Italije dobio sa 29:7, a drugo poluvreme - 54:25 i tako napravio veliki preokret. Vidoreta je bio toliko ljut na svoje igrače nakon utakmice da nije sačekao ni da odu u svlačionicu da bi ih "izribao", već je to uradio odmah - na terenu.