Lep gol Sulejmanija, ubedljivi Lester i Arsenal, Milan izgubio posle 22 utakmice

Vesti online 06.11.2020  |  Telegraf

Arsenal i Lester su ostvarili ubedljive pobede u utakmicama 3. kola kola Lige Evrope, a iznenađenje večeri predstavlja poraz Milana na „San Siru“ od francuskog Lila.

„Tobdžije“ su u grupi B u Londonu dočekale Molde i prvi deo takmičenja završili sa maksimalnim učinkom. Ekipa Mikela Artete slavila je sa 4:1 iako je od 22. minuta gubila pogotkom Elingsena. Haugen je u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena dao autogol, a „Tobdžije“ su u 62. preokrenule rezultat još jednim pogotkom fudbalera Moledea – Sinjana. Trijumf engleskog tima overili su Pepe u 69. i Vilok u 88. minutu. Milan je u grupi H prekinuo seriju od 24 utakmice bez