Drama kakva se retko viđa u superligi: Golman Stevanović je heroj Partizana, odbrana penala u nadoknadi za trijumf crno-belih

Sportal blic 07.11.2020  |  N. Z. L.

Fudbaleri Partizana porazili su Spartak na gostovanju rezultatom 2:1 u meču pred dvonedeljnu reprezentativnu pauzu.

Strelci za crno-bele bili su Takuma Asano i Aleksandar Šćekić dok je za domaćina pogodio Lazar Tufegdžić, dok je heroj pobede crno-belih bio Nemanja Stevanović koji je odbranio penal u 90. minutu. I te kako je bilo uzbudljivo u drugom poluvremenu koje je prelomio inicijativom tim Aleksandra Stanojevića. Spartak je bio prilično opasan, ali ne onako kako je znao da bude na početku ove sezone. Domaćin je bio bolji u uvodnom delu meča što nije uspeo da unovči. Zaigrao