Stevanović u nadoknadi odbranio penal i spasao Partizan: Crno-beli jedva iščupali pobedu u Subotici!

Vesti online 07.11.2020

Fudbaleri Parizana pobedili su subotički Spartak kao gosti u okviru 14. kola Superlige sa 2:1 u veoma uzbudljivom meču.

Od starta se igralo otvoreno na obe strane. Prvu akciju Partizana sjajno je isekao golman domaćih Dujmović, koji je u poslednjem trenutku bio brži od Holendera. Spartak je imao veliku priliku u četvrtom minutu. Bijelović je glavom šutirao sa nekoliko metara nakon centaršuta sa desne strane, a loptaje prohujala pored stative Stevanovićevog gola. Dujmović je u sedmom minutu, ponovo intervenisao ispred napadača Partizana, ali je Miljković odbijenu loptu poslao daleko