Primera: Barsa se mučila sve dok Mesi nije sišao sa tribina, a onda je usledila magija i ubedljiva pobeda!

Hot sport 07.11.2020

Barselona je prekinula niz od četiri meča bez pobede u 9. kolu Primere, a Lionelu Mesiju je bilo dovoljno i 45 minuta da utiče na ishod duela sa Betisom.

Utakmica je završena rezultatom 5:2, a Argentinac je ušao na poluvremenu kod 1:1 i zablistao je, onako, kako samo on to ume. Prvo je fenomenalno preskočio loptu pred pogodak Antoana Grizmana, da bi potom bio strelac i iz penala za 3:1. Pre toga, Katalonci su poveli preko Dembelea u 22. minutu na asistenciju Grizmana, da bi Francuz promašio penal za 2:0. PROČITAJTE JOŠ: RUŽNE SCENE NAKON MEČA ZLATIBOR – NOVI PAZAR: Igrač gostiju isprovocirao Pazarce, potom svi