Bez Mbapea i Nejmara, Di Marija je ''prva violina'' PSŽ-a, nova ubedljiva pobeda!

Sportske.net 07.11.2020  |  Sportske.net

Po pozicijama na tabeli trebalo je da ovo bude derbi, ali šampion je vrlo brzo stavio do znanja gostima da nemaju šta da traže.

Iako i dalje značajno oslabljen zbog velikog broja povređenih igrača, među kojima su i prve zvezde Nejmar i Mbape, Pari Sen Žermen je na svom terenu večeras bez problema savladao Ren rezultatom 3:0, što je osma pobeda Parižana u prvih deset kola. U glavnoj ulozi u ovom duelu bio je raspoloženi Anhel Di Marija. On je u 11. minutu asistirao Moazu Keanu za vodeći gol domaćih, a deset minuta kasnije se i sam upisao u strelce, posle saradnje sa Ererom - 2:0. To je bio