Bajern je gazda u Nemačkoj: Pet golova, VAR koji je sprečio Levandovskog da upiše het-trik i pobeda Bavaraca protiv Dortmunda (video)

Večernje novosti 07.11.2020  |  Č. V.
Bajern je gazda u Nemačkoj: Pet golova, VAR koji je sprečio Levandovskog da upiše het-trik i pobeda Bavaraca protiv…

FUDBALERI Bajerna iz Minhena pokazali su ko je gazda u Nemačkoj. Oni su trijumfovali protiv Borusije Dortmund u gostima sa 2:3 u 7. kolu Bundeslige.

Izabranici Hansija Flika su ponovo pokazali da im nema ravnog u tamošnjem šampionatu. Kada god igraju ova dva tima očekuju se golovi, tako je bilo i sada. Bajern je poveo u 27. minutu, ali je pogodak Roberta Levandovskog poništen nakon što je posle gledanja VAR-a konstatovano da je Poljak bio u ofsajdu. Do prvog gola se čekalo punih 45 minuta, kada je Marko Rojs matirao Manuela Nojera za veliko slavlje "milionera". Ipak, ono nije dugo trajalo, pošto je u četvrtom