Zvezda se mučila i pobedila: Inđija pružila sjajan otpor, Falćineli sa dva gola doneo trijumf crveno-belima

Večernje novosti 08.11.2020  |  Č. V.

FUDBALERI Crvene zvezde teškom mukom su pobedili INđiju sa 3:2 na svom terenu u poslednjnoj utakmici 14. kola Superlige Srbije.

Heroj trijumfa bio je italijan Dijego Falćineli koji je postigao dva gola za domaće. Gosti su mogli da dođu do velike seznzacije, od toga ih je deliko nekoliko minuta, ali nisu izdržali i ostali su praznih šaka. Domaćin je poveo u 21. minutu preko Falćinelija i sve je mirisalo da će izabranici Dejana Stankovića upisati novu laganu pobedu, ali bilo je baš teško da stignu do nje. Inđija je poravnala preko Neškovića, a golu je prethodila velika greška mladog Strahinje