Neverovatna utakmica u Loznici, Borac 1926 vodio tri puta i na kraju osvojio samo bod – 4:4

Morava info 14.11.2020  |  Mozzart

ČAČAK – Nesvakidašnji rezultat u Loznici, gde je Borac iz Čačka vodio u čak tri navrata, ali je na kraju osvoji osamo bod, uz gotovo neverovatnih 4:4 na kraju.

Već na poluvremenu je postignuto pet pogodaka (2:3). Domaćin je poveo ranim golom Gorana Matića, ali su gosti preokrenuli preko Kuveljića i Bajića. Međutim, tu nije bio kraj golovima u prvom delu igre. Već u 15. minutu Milan Ilić je izjednačio na 2:2, dok je konačan rezultat prvog dela igre postavio Igor Savić u 39. minutu utakmice. U drugom poluvremenu su dosuđena čak dva jedanaesterca za domaćina. Prvi u 68. minutu, koji je u pogodak pretvorio Dragiša Komarčević,