"Није у реду да се кривица сваљује на погрешне: Људе!" Немања Гудељ након краха против Шкотске: Ми смо били на терену, одговорност је само наша!
Спортал блиц 23.11.2020 | Вељко Ивановић

Одговорност је исључиво на нама јер нисмо умели да поновимо приступ са меча против Норвешке, да будемо храбрији агресивнији, руководство не игра фудбал - каже првотимац “орлова” и Севиље.
Фудбалери Србије још покушавају да дођу себи после пораза од Шкотске и болне елиминације са Европског првенства. Свесни пропуштене шансе да после 20 година оду завршни турнир континенталног шампионата, “орлови” тугују и чекају жреб квалификација за СП (7. децембар) у којима могу да осветлају образ и врате поверење нације. Један од оних који није разочарао ни у тужној београдској ноћи када се пенал рулет зауставио на страни “сукњица”, свакако је првотимац Севиље