Povezane vesti

Gudelj: Trebalo je da budemo hrabriji, da više igramo fudbal

Gudelj: Trebalo je da budemo hrabriji, da više igramo fudbal

Mozzart sport 23.11.2020
“U najvažnijem meču generacije nismo bili na preoznatljovom nivou“, kaže srpski internacionalac. Škotska još peče igrače, a Fudbalski savez Srbije u kampanji pred decembarsku Skupštinu. Pa su ovih dana medije preplavili intervjui… »
Gudelj o porazu protiv Škotske: Odgovornost je nas igrača

Gudelj o porazu protiv Škotske: Odgovornost je nas igrača

Vesti online 23.11.2020
„Odgovornost za poraz od Škotske je isljučivo na nama igračima, jer nismo umeli da ponovimo pristup sa meča protiv Norveške, da budemo hrabriji, agresivniji, rukovodstvo ne igra fudbal“, izjavio je srpski fudbalski reprezentativac Nemanja Gudelj… »
"Mi igrači smo odgovorni, nemam zamerki na FSS": Gudelj tvrdi da Srbija puno vredi - ovo nam je lekcija!

"Mi igrači smo odgovorni, nemam zamerki na FSS": Gudelj tvrdi da Srbija puno vredi - ovo nam je lekcija!

Mondo 23.11.2020
I dalje se priča o neuspehu "orlova". I dalje se priča o neuspehu "orlova". Fudbalska reprezentacija Srbije nije uspela da se plasira na Evropsko prvenstvo pošto je pre 11 dana bila poražena od Škotske u finalu baraža. Ipak, ni 11 dana kasnije se… »
"Nije u redu da se krivica svaljuje na pogrešne: Ljude!" Nemanja Gudelj nakon kraha protiv Škotske: Mi smo bili na terenu…

"Nije u redu da se krivica svaljuje na pogrešne: Ljude!" Nemanja Gudelj nakon kraha protiv Škotske: Mi smo bili na terenu…

Sportal blic 23.11.2020
Odgovornost je isljučivo na nama jer nismo umeli da ponovimo pristup sa meča protiv Norveške, da budemo hrabriji agresivniji, rukovodstvo ne igra fudbal - kaže prvotimac “orlova” i Sevilje. Fudbaleri Srbije još pokušavaju da dođu sebi posle… »

Vesti dana »