Dobro došli na stadion dijego armando maradona: Napoli u bojama Argentine dočekuje Romu
Večernje novosti 29.11.2020 | Novosti online
![Dobro došli na stadion dijego armando maradona: Napoli u bojama Argentine dočekuje Romu](https://nstatic.net/img/logo/s/vecernje-novosti.png)
ISTRČALI su fudbaleri Napolija u plavo-belim dresovima u čast dijega Maradone na teren stadiona koji se do večeras zvao San Paolo a od večeras nosi ime legende kluba i svetskog fudbala.
Počeo je 145. Derbi sunca, dvoboj Napolija i Rome. Prvi posle odlaska El Pibea. - Sa Bolom u srcu, Napulj ti se kune u večnu ljubav - piše na transparentu koji je raširen preko tribine. Nema navijača na tribinama, ali prostor oko stadiona je načičkan zastavama, šalovima, transparentima... Foto: EPA-EFE/CIRO FUSCO Venac ispred velikog Dijegovog murala u centru Napulja postavila je delegacija Rome, na čelu sa Brunom Kontijem, a kapiten Napolitanaca Lorenco Insinje