Kovačević (Narodna stranka): Nismo protiv i većeg davanja za RTS
Glas Šumadije 01.12.2020 | Glas Šumadije

U skupštinskoj proceduri je predlog Vlade Srbije za povećanje takse za Radioteleviziju Srbije od 1. januara 2021. godine sa 255 dinara na 299 dinara.
Za taj novac Narodna stranka traži slobodu izražavanja i pristup medijima. Više hiljada naših članova takođe plaća taj isti servis koji bi trebalo da bude javni servis. Tražimo, takođe, programsku usmerenost ka kulturi, umetničkim, dečjim, edukativnim i naučnim programima, a manje ili nikako ka sportu šoubiznisu ili komercijalnim sadržajima. Kada nas već koštate, a nemamo problem da to bude čak i više, tražimo kvalitet i odgovornost Javnog servisa za mentalno








![[VIDEO] Lola Miković predstavlja debitantski solo singl „Nobody Without“](https://nstatic.net/576/41396576pevtce.jpg)


![OVDE SU NEKADA STAJALI AUTOBUSI, A USKORO ĆE ŠETATI PORODICE: Evo kako će izgledati nova zelena oaza u Leskovcu!! [FOTO]](https://nstatic.net/069/41396069uopkys.jpg)
