Dragan je na svom imanju video krater koji se još pušio, a kada je prišao bliže imao je šta i da vidi: Mislim da mi je meteor pao na imanje!
Blic 02.12.2020 | S.R.
![Dragan je na svom imanju video krater koji se još pušio, a kada je prišao bliže imao je šta i da vidi: Mislim da mi je…](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Navikli smo da sa neba padaju kiša, sneg i grad, ali na jedno imanje u Konjevićama kod Čačka, pre dvanaest godina izgleda da je pao ni manje, ni više nego meteor.
Kada je Dragan Klajić (57) krenuo u obilazak placa sa prijateljem, nasred puta ugledao je krater veličine jednog metra, koji se kako kaže, još uvek pušio. „Kad sam to ugledao, pitao sam se ko je baš na sredini puta mogao da loži vatru. Prišao sam i jednim drvetom razgrnuo tu paljevinu, tada sam ugledao dva kamena veličine pesnice koja su još uvek bila vrela. Oko njih se nalazio krater deset puta veći od njih samih i odmah sam pomislio da je možda pao meteor, jer