Katastrofa reala: Šahtjor ponovo šokirao Madriđane, Nikolićeva Lokomotiva pala na svom terenu (video)

Večernje novosti 01.12.2020  |  Č. V.

FUDBALERI Šahtjora pobedili su Real Madrid sa 2:0 na svom terenu u 5. kolu Lige šampiona.

Ukrajinci su po drugi put ove sezone šokirali "kraljeviće" nakon što je u prestonici Španije bilo (3:2) za tim iz Donjecka. Želeo je Zinedin Zidan da se iskupi za poraz na svom terenu, ali umesto toga doživeo je novo razočarenje. Prvo poluvreme okončano je bez golova, a onda je Dentinjo u 57. minutu doveo domeće do prednosti. Pokušao je Real da dođe do izjednačenja, ali umesto toga na semaforu je pisalo 2:0. Igrao se 82. minut kada je Solomon postigao drugi gol i