Sjajan meč u Nemačkoj: Pet golova i pobeda Intera, Atletiko nije uspeo da pobedi šareni Bajern (video)

Večernje novosti 01.12.2020  |  Č. V.

SJAJNO veče u Ligi šampiona. Najzanimljivije je bilo u Nemačkoj gde je Inter savladao Borusiju Menhengladbah sa 3:2.

Izabranici Antonija Kontea poveli su 17. minutu preko Matea Darmijana, ali su domaći poravnali u najgorem mogućem trenutku po "nerazure". Igrala se nadoknada prvog poluvremena kada je Plea matirao Samira Handanovića. Ipak, drugo poluvreme obeležio je sjajni Romelu Lukaku koji je postigao dva gola, no i Plea je drugi put uspeo da zatrese mrežu rivala. Menhengladbah je krenuo na sve ili ništa i uspeo je da dođe do izjednačenja. Sjajni Francuz je postigao i treći gol