Uživo. Video! Vratio se Jaramaz, crno-beli vode U Baru: Mornar - Partizan (33:39), poluvreme

Kurir 05.12.2020

Košarkaši Partizana u 9. kolu ABA lige gostuju u Baru ekipi Mornara, koja u regionalnom takmičenju ima skor 6-1, dok crno-beli imaju četiri pobede i isto toliko poraza.

Treća četvrtina 20. minut 39:33 - Partizan dominira u svim elementima igre 17. minut 36:29 - Veličković prekida seriju domaćih, a potom zakucava Dangubić 17. minut 32:29 - Mornar je u seriji 9:0 16. minut 32:26 - Mornar je došao do daha i prepolovio zaostatak 13. minut 30:20 - Gordić pogađa trojku 13. minut 27:20 - U igri je Jaramaz, prvi put od povrede 11. minut 22:18 - Pejdž pravi faul za tri bacanja Druga četvrtina 10. minut 22:15 - Odbrana Partizana je prilično