Од бескућника до власника милијардерске компаније: Јапанца родитељи избацили из куће са 17 година, али се није покајао! (видео)

Курир 10.12.2020
Од бескућника до власника милијардерске компаније: Јапанца родитељи избацили из куће са 17 година, али се није покајао…

Таихеи Кобајаши је од спавања на улицама Токија дошао на чело технолошког стартупа чија је тржишна вредност премашила милијарду долара.

Његова прича о богатству је међу најзанимљивијима је што је произашла из бума малих фирми у Јапану. Компанија Кобајаши, која помаже стартуповима и другим фирмама да дизајнирају и креирају нова предузец́а и производе, изашла је у јавност у јулу и од тада су се његови удели више него утростручили. То је исход који је мало ко могао да замисли пре две деценије. Како то каже Кобајаши, родитељи су га избацили са 17 година када је напустио престижну средњу школу да

Прочитајте још

Кључне речи

Свет, најновије вести »