Kingsi uz zvuk sirene srušili Golden Stejt, Bjelica solidan (VIDEO)

RTV 16.12.2020  |  RTS

SAN FRANCISKO - Košarkaši Sakramenta nadigrali su Golden stejt sa 114:113 u svojoj trećoj pripremnoj utakmici posle nekoliko dramatičnih preokreta i pogotka za trojku Kajla Geja uz zvuk sirene. Nemanja Bjelica je imao jednocifren učinak a “Ratnicima“ nije pomoglo ni to što je Stef Kari bio najefikasniji sa 29 poena.

Sakramento je dobro ušao u meč u Golden 1 centru i uspeli su tokom druge četvrtine da dođu do prednosti od 15 poena sa koliko se otišlo na poluvreme. Kada se učinilo da više neće biti neizvesnosti o ishodu meča Golden stejt je uspeo da načini rezultatski preokret i povede u finišu meča. Predvodio ih ke plejmejker Stef Keri koji je meč završio sa 29 postignutih poena među kojima je imao i pet trojki. U poslednju sekundu meča "Ratnici" su ušli sa dva poena prednosti,