Čukarički, Radnički, Spartak i Mačva slavili u gostima, Javor ubedljiv protiv Voždovca

Sportski žurnal 16.12.2020

Golova nije bilo na meču Napredak - Novi Pazzar, Partizan je na svom terenu bio ubedljiv protiv Mladosti, dok je Crvena zvezda trijumfovala na gostovanju u Gornjem Milanovcu

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su u gostima Bačku sa 2:1 u meču 19. kola Super lige Srbije. Nišlije su u 4. minutu preko Đuranovića došli u vođstvo da bi Ratković u 63 „poravnao“ rezultat. Konačnih 2:1 „postavio“ je Kojić golom u prvom minutu nadoknade. Spartak je na Banjici srušio Rad sa 1:0. Jedino gol dao je Milošević u 35. minutu sa bele tačke. Mačva je „upisala“ pobedu na gostovanju Zlatiboru, Tripković je doneo trijumf Šapčanima pogotkom u 58. minutu.