Borjan spasavao, "Deda" pogađao, Zvezda dobila Metalac za kraj jeseni u Superligi

Telegraf 16.12.2020  |  Telegraf.rs

Strelac jedinog gola za crveno-bele bio je štoper Nemanja Milunović u prvom poluvremenu

Možda partija Crvene zvezde u Gornjem Milanovcu nije bila impresivna kao celokupna jesen u Superligi, ali je cilj ostvaren - srpski šampion upisao je trijumf protiv Metalca u 19. kolu rezultatom 1:0 (1:0) i tako na zimsku pauzu otišao sa devet bodova viška u odnosnu na najbližeg pratioca Partizan! Strelac jedinog gola na meču bio je iskusni štoper Nemanja Milunović, kog saigrači u svlačionici zovu "Deda", i to nakon kornera koji je u 36. minutu izveo El Fardu Ben.