Повезао колегу, па заједно отишли у смрт: "Сазнали смо да је погинуо када смо на фотографијама видели број таблица на смрсканим колима"
Блиц 18.12.2020 | Д.К.

Никола Т. (22) из Зајечара и Горан М. (33) из оближњег села Варжогрнац погинули су јуче у стравичној саобраћајној несрећи која се догодила на путу Зајечар-Неготин.
Младићу су настрадали у повратку с посла, када су се у возилу марке БМВ сударили са цистерном! Како је саопштило Осјновној јавно тужилаштво из Зајечара, наложена је обдукција преминулих, ванредни технички преглед и све мере утврђивања узрока саобраћајне несреће. Како сазнајемо, возилом је управљао двадесетдвогодишњи Никола, док је Горан М. био на месту сувозача. Како сазнајемо од познаника преминулог Николе, настрадалом Горану је кобног дана "побегао" аутобус,