To je ta vrela južnoamerička krv: Kavani četiri godine čekao na naplatu starog duga! (video)

Mozzart sport 24.12.2020

Urugvajac se provukao bez isključenja, ali će vrlo verovatno biti naknadno kažnjen

Imali su Edinson Kavani i Mančester junajted sreću u sredu uveče da Englezi u Liga kupu ne koriste VAR. U suprotnom, urugvajski napadač sigurno bi bio isključen u 52. minutu duela sa Evertonom, pri rezultatu 0:0. Pošto sudija Endrju Medli nije video kako davi Jerija Minu, Kavani je ostao na terenu i u 88. minutu postigao gol za 1:0. Kasnije je Entoni Marsijal duboko u nadoknadi "overio" pobedu, ali je Kavanijev gol bio taj koji je rešio pobednika. Iste sekunde kada