Novi kiks Barselone: Ne ide bez Mesija, Dmitrovićev Eibar osvojio bod na Kamp Nou (video)

Večernje novosti 29.12.2020  |  Č. V.

FUDBALERI Barselone odigrali su nerešeno 1:1 protiv Eibara na "Kamp Nou" u 16. kolu Primere i ponovo su pokazali da ne igraju isto sa i bez Lionela Mesija.

Odmarao je Argentinac na ovoj utakmici i to se pokazalo kao greška Ronalda Kumana, pošto je realizacija izostala. Domaćin je već u osmom minutu mogao da povede, ali Martin Brajtvajt nije bio precizan sa bele tačke. Isti igrač je pogodio mrežu Marka Dmitrovića u 25. minutu, no gol je opravdano poništen nakon što je posle gledanja VAR-a uočeno da je Danac bio u ofsajdu. Nakon što nije bilo pogodaka u prvih 45 minuta u nastavku su viđena dva. Kike je iskoristio veliku