Рушио све пред собом! Тома Панић направио карамбол у Белој кући први дан Нове године, ништа није могло да га смири (видео)
Курир 01.01.2021

Када се журка завршила, Тома Панић је схватио да му недостају цигарете и одмах је отишао до пушионице да их тражи, па кренуо да руши ствари када је схватио да их нема.
Марко Ђедовић му је објаснио да није нашао његове цигарете, већ само упаљач, који је дао Ани Булатовић. - Ко ми је узео цигарете? Ником ништа нисам украо, ј*бем ли вам маму клошарску.Где су ми цигарете? - урлао је Тома. - Мене питаш? Нашао сам два упаљача, један дао Ани, један Тари - одговорио је Ђедовић. Тома је потом отишао до хотела да узме упаљач од Ане, па се вратио у Белу кућу. Обезбеђење га је пратило у стопу, како не би Панић направио додатни хаос, а