Spektakl u Superklasiku: Boka i River odigrali sjajan meč - viđena četiri gola, ali i dva crvena kartona (video)

Večernje novosti 03.01.2021  |  Novosti online

KADA igraju Boka Juniors i River Plejt ne može a da ne bude interesantno. Tako je bilo i sada u novom "Superklasiku" na koji smo čekali punih 438 dana.

Na "Bombonjeri" je bilo svega, samo ne pobednika. Viđena su četiri pogotka (2:2), dva crvena kartona i mnogo borbe u utakmici Kupa Dijego Armando Maradona. Ovo je Boki da igra prvi meč protiv velikog rivala od kada nas je napustio legenda argentinskog fudbala. Domaćin je poveo u 10. minutu preko Ramona Abilje. River je pokušavao da dođe do izjednačenja. To je uspeo da uradio u 74. minutu kada je mrežu rivala pogodio Federiko Điroti. Posle samo tri minuta Rafael