Ajaks je bio NA ivici ambisa, ali tu je tadić: Kopljanici izbegli debakl u derbiju protiv PSV-a, Srbin izveo majstoriju (video)

Hot sport 10.01.2021  |  HotSport HotSport HotSport
Ajaks je bio NA ivici ambisa, ali tu je tadić: Kopljanici izbegli debakl u derbiju protiv PSV-a, Srbin izveo majstoriju…

Fudbaleri Ajaksa i PSV-a odigrali su nerešeno (2:2) u velikom holandskom derbiju u 15. kolu Eredivizije.

Gosti iz Ajndhovena su do prednosti stigli posle samo dva minuta igre, kada je bio strelac Eran Zahavi. Isti igrač je bio strelac i u 21. minutu na asistencije Donela Malena i činilo se da će PSV preuzeti prvo mesto baš od ‘kopljanika’. MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI OGROMAN TRANSFER NA ČUKARICI: Drugi najveći u istoriji! LUDNICA U KUPU ITALIJE: Crveni karton, pa penal serija – Pobeda pripala Milanu! Ipak, domaćin se budi u finišu prvog poluvremena. Srpski internacionalac