Fiorentina slavila pogotkom Srbina: Nova sjajna partija Dušana Vlahovića! (video)

Hot sport 10.01.2021  |  Jovan Dević HotSport HotSport

Srbin vodio svoju ekipu do važne pobede! Fiorentina je na svom terenu slavila u okviru 17. kola protiv Kaljarija, a rezultat je bio 1:0:(0:0).

Strelac jedinog pogotka na meču bio je naš Dušan Vlahović. Prvu šansu na meču imao je upravo Vlahović koji je u 11. minutu promašio čistu šansu u petercu protivnika. MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI OGROMAN TRANSFER NA ČUKARICI: Drugi najveći u istoriji! LUDNICA U KUPU ITALIJE: Crveni karton, pa penal serija – Pobeda pripala Milanu! Kaljari je imao jedanaesterac u 37. minutu nakon što je Igor napravio grub faul. Loptu u svoje ruke je uzeo Žao Pedro, ali je golman zaustavio