Sadik razbija po Španiji: Nigerijac dao 2 gola za poluvreme! Almerija deklasirala prvoligaša, i Partizan slavi! (video)

Kurir 16.01.2021

Nekadašnji fudbaler Partizana razbija u španskoj Primeri.

Fudbaleri Almerije deklasirali su Alaves rezultatom 5:0 (3:0) i plasirali se u osminu finala Kupa kralja. Heroj Almerije ponovo je bio Umar Sadik, strelac prvog i trećeg pogotka u osmom i 45. minutu. El 3° de Umar Sadiq , disfrutadlo @U_D_Almeria pic.twitter.com/jDPTf6kGe2 — Damián (@damiancillo15) January 16, 2021 Između dva Sadikova pogotka, strelac je bio i Akiče, da bi u 52. minutu Batalja postigao autogol. Konačnih 5:0 postavio je Viljar iz penala u finišu