Majstorije Srba: Dva gola Jovića i dve asistencije Kostića za pobedu Ajntrahta (video)

Sportski žurnal 17.01.2021

Luka je ušao u igru u 62. minutu, Filip je odigrao ceo meč, baš kao i Matija Nastasić za Šalke

Srpski fudbaler Luka Jović na impresivan način započeo je drugi mandat u Ajntrahtu, sa dva gola za pobedu protiv Šalkea 3:1 u 16. kolu Bundeslige. Jović je utakmicu počeo sa klupe, ušao je u 62. minutu, a samo 10 minuta bilo mu je potrebno za prvi, a onda je u nadoknadi postigao i drugi gol. Toliko je dao u Realu za godinu i po dana na 32 utakmice. Prednost Ajntrahtu je doneo Andre Silva u 28. minutu, da bi Šalke izjednačio samo minut kasnije golom Metju Hopa.