Jović vodio ajntraht do pobede: Srbinu potrebno samo 30 minuta da ponovo zaludi Frankfurt (video)

Večernje novosti 17.01.2021  |  Novosti online

JAVNOST u Srbiji željno je isčekivala debi srpskog reprezentativca Luke Jovića, a mladi napadač ponovo je opravdao poverenje koje je ranije uživao u Ajntrahtu.

Ajntraht je savladao Šalke u 16. kolu Bundeslige rezultatom 3:1. Odmah na startu meča, u drugom minutu, Andre Silva je ispratio odličan centaršut, pucao je glavom, ali tik uz stativu. Pet minuta kasnije oprobao je udarac i Ajmen Barkok, njegov šut sa ivice šesnaesterca takođe je završio kraj stative. Silva je ponovo akter dobre prilike bio u 28. minutu, tada je sjajno reagovao i doneo prednost domaćinu. Samo minut kasnije Metju Hope poravnao je rezultat, nakon