Prvo je Kostić postigao briljantan gol, a zatim je Luki trebalo samo deset minuta da zatrese mrežu! (video)

Alo 23.01.2021  |  Alo.rs/LJ.V.

Fudbaleri Ajntrahta u 18. kolu Bundeslige pobedili su Arminiju iz Bilefilda rezultatom 5:1

Anderson Silva je u 25. minutu postigao vodeći gol. Dva minuta kasnije Junes je nakon kornera proigrao Filipa Kostića koji je sa blizu 30 metara raspalio u levi ugao i postigao gol koji se retko viđa. Već u sledećem pogotkom Kostić je bio asistent, a strelac Silva. Gol za Arminiju je postigao Kordova. Na samom početku drugog poluvremena Ajntraht dao još jedan gol, a strelac je bio igrač Arminije Nilson koji postigao autogol. I drugi srpski as u dresu Frankfurta