Zalud Halandovi golovi, "milioneri" su poniženi! Borusija Menhengladbah razbila Borusiju Dortmund

Sportal blic 22.01.2021  |  P. L.

Ni dva pogotka nisu bila dovoljna Borusiji Dortmund da izbegne poraz od Borusije Menhengladbah, i to od 4:2.

Već nakon 11 minuta igre je Menhengladbah mogao da ima dva gola prednosti, Nojhausu je najpre poništen gol, da bi Elvedi zatresao mrežu rivala. Gosti su se vratili preko brilijantnog Halanda koji je za šest minuta postigao dva gola i doneo preokret. Ispostavilo se da je to bio početak kraja „milionera“. Niko Elvedi je još jednom pogodio do pauze, da bi Bensajbini i Tiram doneli trijumf domaćinu golovima u drugom delu utakmice. Bundesliga, 18. kolo: Petak Borusija