Arsenal izbačen iz FA kupa! Sautempton eliminisao ‘tobdžije’ iz daljeg takmičenja! (video)

Hot sport 23.01.2021  |  Vladimir Andonov Vladimir

Fudbaleri Arsenala poraženi su na gostovanju od Sautemptona sa 1:0 u 1/16 finala FA kupa.

Jedini gol postignut je u 24. minutu, kada je Gabrijel savladao sopstvenog golmana. Kajl Voker-Piters je prošao po desnoj strani, centrirao, da bi Gabrijel potom nespretno reagovao i loptu od stative poslao u mrežu. Sautempton je bio mnogo bolji rival u prvom poluvremenu, a prvu priliku imali su preko Vord-Prausa koji je iz kornera pogodio prečku. Takođe, šansu je propustio i Če Adams u 15. minutu. ‘Tobdžije’ su u nastavku pokušavale bar do produžetaka da dođu,